قوانین سایت اونیکس

قوانین سایت

تعاریف :

کاربر : تمامی بازدیدکننده گان وبسایت اونیکس

نمایه : محیط کاربری هر فرد در وبسایت اونیکس که شامل موارد زیر است :

مشتری نهایی : شخصی که به دنبال وام یا سرمایه می باشد

سرمایه گذار : شخصی که با ترزیق سرمایه در قابل دریافت سهم ( البته این مورد بسته به توافق طرفین دارد ) موجب پیشرفت در کسب و کار می شود

گیرنده سرمایه : شخصی که با توافق شخص سرمایه گذار، سرمایه ای را صاحب می شود

درج آگهی :

1- سقف تعداد درج اگهی در سایت 1 بار در هر 15 روز می باشد. کاربر می تواند برای بالا بردن اولویت نمایش آگهی در سایت آگهی را نردبان نماید.

2- اونیکس می تواند در صورت تکرار درج آگهی توسط کاربر در سایت بیش از حد مجاز و عدم توجه کاربر به پیام کارشناسان ، اکانت کاربر را مسدود نماید. بدیهی است در این حالت آگهی دهنده هیچ گونه حق و حقوقی در رابطه با پرداختی های در سایت نخواهد داشت.

اختیارات اونیکس :

۱- اونیکس می تواند وبسایت خودرا بدون اطلاع قبلی به کاربر، به حالت تعلیق به هر منظور در آورد.

۲- اونیکس می تواند نمایه هر کاربر را در صورت انجام تخلف آن کاربر و بدون اطلاع به او ، حذف یا مسدود کند.

۳- اونیکس می تواند در صورت درخواست مقام قضایی صالح، اطلاعات نمایه کاربران را در اختیار این مقامات قرار دهد.

۴- اونیکس می تواند اطلاعات صفحات قوانین، شرایط استفاده و حریم خصوصی خودرا بدون اطلاع به کاربر تغییر دهد.

5- اونیکس می تواند در صورت دریافت اطلاعات گزارش کاربران و بررسی کارشناسان مبنی بر توضیحات گمراه کننده و سو استفاده از درج آگهی در سایت ، اکانت کاربر آگهی دهنده را مسدود نماید. بدیهی است آگهی دهنده هیچ گونه حق و حقوقی در رابطه با پرداختی های در سایت نخواهد داشت.

تعهدات اونیکس :

۱-اونیکس متعهد است اطلاعات موجود در وبسایت از کاربران را به هیچ شخص ثالثی اعم از حقوقی و یا حقیقی واگذار نکند مگر با درخواست دستگاه های ذیصلاح.

۷- قیمت ارائه شده در وبسایت برای هر آگهی، توسط ارسال کننده آگهی ثبت شده است و اونیکس هیچگونه مسئولیتی در قبال این رقم ندارد .

رفع مسئولیت :

۲-ممکن است وبسایت اونیکس در وبسایت های دیگر به منظور تبلیغ قرار گرفته باشد. اونیکس هیچ مسئولیتی در قبال این وبسایت ها ندارد.

۳- اونیکس هیچ مسئولیتی در قبال اهلیت کاربران در اونیکس را ندارد.

۴-تعیین قیمت های آگهی ها بر عهده ارسال کننده آن است و اونیکس هیچگونه دخل و تصرفی در تعیین میزان قیمت ندارد.

۵- تلاش اونیکس، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال صحت این آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

۶- اونیکس هیچ قرارداد، تعهدنامه، موافقت نامه و یا سندی را اعم از رسمی و غیر رسمی با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نکرده و نمی‌کند. کاربرانِ اونیکس در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین اونیکس، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

۷- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس، ویدیو، پیام صوتی و أنواع داده پیام و موارد مشابه که به اونیکس ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است. موارد ذکر شده تنها شامل موارد بیشتر و نه محدود به آن ها می باشند.

۸- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به اونیکس که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و اونیکس مسئولیتی در قبال آنها ندارد. موارد ذکر شده تنها شامل موارد بیشتر و نه محدود به آن ها می باشند.

۹- آگهی‌های اونیکس با هزینه‌ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از اونیکس حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به اونیکس را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

امنیت :

اونیکس هیچ تضمینی در خصوص اطلاعات قرارگرفته در سایت و همچنین خسارات ناشی از به خطر افتادن اطلاعات نمی دهد و تنها تلاش حداکثری خودرا جهت صیانت از اطلاعات اعمال می نماید.

وبسایت اونیکس دارای گواهی ssl می باشد.

جبران خسارت :

۱-کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات ، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین اونیکس مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود اونیکس تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت اونیکس هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

۲-تمامی اطلاعات ذخیره شده توسط اونیکس تحت شرایط ماده ۸ قانون تجارت الکترونیک ذخیره می شوند.

مالکیت مادی و معنوی :

۱–تمام محتویات وبگاه اونیکس از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌ها و… متعلق به اونیکس است و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی است. همچنین هیچ یک از محتویات این سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نیست. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای اونیکس محفوظ می‌دارد.

حل اختلاف :

این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای داوری اتحادیه کسب و کار های اینترنتی ارجاع می‌شود. نظر شورای داوری قطعی‌ و لازم‌الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.

فورس ماژور :

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و …

حریم خصوصی :

اونیکس موظف به صیانت از داده های کاربران است. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه، از شرایط و ضوابط حریم خصوصی مطلع شوید.

شرایط استفاده :

کاربران در جهت استفاده از وبسایت اونیکس، ملزم به رعایت شرایط استفاده خاصی هستند . شما میتوانید با مراجعه به این صفحه، از این شرایط مطلع شوید.

مکاتبات :

کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف اونیکس از طریق ایمیل به نشانی info@onyxgp.ir می‌باشد و مطابق ماده ۶ و ۱۲ قانون تجارت این مکاتبات رسمیت لازم و قانونی را دارا می باشند.

تغییرات :

شرایط و ضوابط حاضر ممکن است تغییر کند اونیکس حق اصلاح این شرایط را در هر زمان و به هر صورت، به صرف تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی، حفظ می نماید. شرایط و ضوابط جدید از تاریخ انتشار در وب سایت، بر نحوه استفاده از آن اعمال خواهد شد، و ممکن است نسبت به داده ها و اطلاعات کاربری و تنظیمات پیشین مؤثر باشد. استفاده از وب سایت حاضر بیانگر پذیرش تمامی موارد اصلاحی است.

محتویات این صفحه تا زمان تغییر با بروزرسانی آن معتبر و لازم الاجراست.